Najseksowniejszy zbir świata idzie po twoją kobietę

Gdy w 2014 r. świat ujrzał zdjęcie przedstawiające Jeremy'ego Meeksa, błękitnookiego kryminalisty, miliony internautek zaczęły marzyć o tym, aby stać się ofiarami jego niezgodnych z prawem poczynań. Dziś ów kryminalista znów jest na wolności – zamykaj więc dobrze drzwi, aby nie przyszedł po twoją ukochaną. Lub aby ona nie wyszła do niego.

jeremymeeks.jpg

W czerwcu 2014 r. nasze dziewczyny młode i te starsze, bogate i biedne, szczupłe i otyłe doznały chorobliwego zauroczenia pewnym zdjęciem wykonanym w areszcie w kalifornijskim Stockton. Przedstawiało ono Jeremy'ego Meeksa, z miejsca nazwanego Najpiękniejszym Bandziorem Świata. Meeks mógł poszczycić się grubą kartoteką, opinię wyjątkowo niebezpiecznego przestępcy oraz błękitnymi oczami. Dziewięć z trzydziestu lat swego życia spędził w zakładach karnych, mając na koncie przynależność do gangu Crips i napady z bronią w ręku.

Dwa lata temu policja zatrzymała go z bronią ukrytą w samochochodzie, w towarzystwie poszukiwanego gangstera. Wszystko to nie zraziło milionów zakochanych w nim kobiet, które z wypiekami na twarzy czytały, w jakim garniturze Jeremy będzie stawiał się na kolejnych rozprawach (Tom Ford) i kto zajął się jego karierą (Gina Rodriguez, słynna agentka w branży porno). Dodatkowo zakochane niewiasty składały się na kaucję wynoszącą niemal 3 mln zł, a o obronę Meeksa biły się najlepsze amerykańskie prawniczki. 

W roku 2015 zapadł wyrok 27 miesięcy odsiadki, wcześniej jednak Jeremy zdążył podpisać lukratywny kontrakt z modelingową agencją White Cross Management, natomiast dzięki staraniom zastępów prawniczek piękny bandyta właśnie zakończył warunkowo odbywanie kary i wyszedł na wolność. Niedługo więc będziesz mógł zobaczyć go na wybiegu, lub – w najgorszym wypadku – w trakcie kradzieży serca twojej żony lub dziewczyny.

Screen Shot 2016-03-11 at 11.25.16.png


Dodał(a): Michał Jośko/ fot.: Instagram Piątek 11.03.2016