Najseksowniejsza stylizacja lata

Stringi i nic więcej od bioder w dół. No może trampki albo japonki. Wyprzedzamy trendy oraz wszystkie blogerki prezentując najmodniejszą i najwygodniejszą stylizację tego lata!
bodypaint-stylizacja.jpg
Marie Przybylski specjalizuje się w malowaniu ciuchów. Nie, nie jest projektantką. Pędzlami i specjalnymi farbami potrafi stworzyć każdą część garderoby bezpośrednio na ciele. Jeśli nie stać Cię na modne jeansy, czy markową koszulkę, zagadaj z artystką o polsko brzmiącym nazwisku, by pomogła Ci wylansować na mieście.

Nas jednak bardziej interesują `stylizacje` Marie, które tworzy na laskach. Na modelce z tego wideo wymalowała dziewczynie jeansy imitujące obcisłe legginsy. Ciuch wyszedł tak realistycznie, że młoda dama, przechadzając się ulicami francuskiego Lille nie zwróciła na siebie uwagi zbyt wielu panów.Która z dziewczyn odważyłaby się `założyć` takie spodnie? A może jest chętna na malowany top? Oczywiście konieczne byłoby wprowadzenie komisję selekcjonującą panie, które mogłyby się w ten sposób `ubierać`. Znamy odpowiednie do tego osoby!


Dodał(a): pinky Czwartek 15.05.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
enrique85 (2014-05-19 23:56:19)
stringi też mogła jej namalować :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)