Najpiękniejsze laski świata

Według serwisu girlsonamap.com, w którym oceniasz laski z całego świata, Norwegia ma najpiękniejsze dziewczyny na świecie. Gdzie znalazły się Polki? Na pudle rzecz jasna!
najpiekniejsze-laski-otw.jpg

TOP 10 krajów z najpiękniejszymi dziewczynami, według użytkowników serwisu girlsonamap.com:
1. Norwegia
2. Litwa
3. Polska
4. Szwajcaria
5. Indie
6. Szwecja
7. Islandia
8. Irak
9. Węgry
10. Belgia

Gdzie się podziały gorące Latynoski? Gdzie Brazylijki czy Argentynki? Pierwsze znalazły się na 17 miejscu, drugie zajęły 12 lokatę.

Użytkownicy serwisu girlsonamap.com oddali 265 000 głosów, a wybierać mogli spośród 60 000 osób z 90 krajów świata. Na tym swoistym wirtualnym przewodniku po świecie kobiecego piękna, możesz przeglądać profile prawdziwych dziewczyn, bo administratorzy starają się likwidować fałszywe konta, zakładane przez ludzi kradnących tożsamość innych ślicznotek.

Jeśli nie masz pomysłu na kierunek urlopowy, to zamiast przeglądać nudne przewodniki, zajrzyj na wirtualną mapę i sprawdź, gdzie czekają Cię najpiękniejsze widoki. Znajdziesz tam też garść informacji praktycznych. Dowiesz się co lubią laski w danym kraju, jakimi językami władają oraz na co są gotowe. To wszystko dzięki facetom piszącym o swoich zagranicznych podbojach. Panowie oceniają również rozwiązłość kobiet w różnych państwach, więc jeśli nastawiasz się na seks turystykę, znajdziesz cenne wskazówki.

najpiekniejsze-laski.jpg

Dodał(a): gianni Piątek 12.09.2014