Najpiękniejsza twarz na świecie

Emily Ratajkowski, Kate Moss, a może Scarlett Johansson? Śmiało można stwierdzić, że to kobiety posiadające piękne i olśniewające twarze (i nie tylko) na świecie. Zdziwicie się jednak, gdy powiemy Wam, że żadna z nich nie jest tą najpiękniejszą.
317d51c357878d4d598726ad24d73ecb.jpg

Niektórzy mówią, że nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. Kto wie, może i to stwierdzenie jest prawdziwe i właściwie do kogo jak do kogo, ale do gwiazd show biznesu pasuje ono jak ulał. No bo w końcu to właśnie im najbardziej zależy na tym, by wyglądać olśniewająco i przy okazji mają wystarczająco dużo pieniędzy, by nieco podkręcić naturę.

Być może to właśnie dlatego w pierwszej dziesiątce kobiet, posiadających najpiękniejsze twarze na świecie, znajdują się same czołowe gwiazdy amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Nie będziemy wnikać w to, czy ich buźki są rzeczywiście naturalne czy nie.

Fakt pozostaje jednak faktem, że według badań chirurga plastycznego dra Juliana De Silvy, to nie oszałamiająca Scarlett Johansson czy olśniewająca Emily Ratajkowski mają najpiękniejsze na świecie twarze, tylko, co być może zaskakujące, Amber Heard.


Dr De Silva wziął pod uwagę 12 różnych obiektywnych czynników (np. kształt twarzy, usta, brwi, oczy, nos, podbródek, czoło, etc.) i za pomocą programu komputerowego porównał idealną cyfrową twarz z buźkami cele brytów. I to właśnie seksowna Amber miała najwyższy wskaźnik „dopasowania”, wynoszący 91,85%.

Zaraz za nią uplasowały się Kim Kardashian (91.39%) i Kate Moss (91,06%). Piękne Emily Ratajkowski i Scarlett Johansson nieco dalej, odpowiednio na 4. i 7. miejscu. 

Przy okazji pokazano też jak wygląda najbardziej perfekcyjna twarz na świecie. I byłaby ona mieszanką cech Amber, Scarlett, Kate, Kim, Emily i Rihanny.

No ale twarze twarzami, przecież tak naprawdę to liczy się wnętrze, prawda?

Dodał(a): Tomek Makowski/londonfacialplasticsurgery.co.uk Piątek 15.07.2016