Najnowszy zwiastun piątej części "Piratów z Karaibów"

„Zemsta Salazara” ma być niestety ostatnią częścią „Piratów z Karaibów”. Tak przynajmniej twierdzą producenci, ale jak wiadomo zarobione miliony mogą szybko zmienić ich zdanie.

1.jpg

Od 2003 roku kapitan Jack Sparrow co jakiś czas gości na ekranach kin, przyciągając zarówno starszych, jak i młodszych fanów morskiej przygody. Do sieci wypłynął najnowszy zwiastun finałowej części dochodowej serii o niereformowalnym wilku morskim. Johnny Depp powraca jako kapitan Jack Sparrow. Wygląda zachęcająco.

Tym razem za kamerą stanął duet reżyserski Joachim Roenning i Espen Sandberg. Wcześniej zrealizowali między innymi seksowny western komediowy „SEXiPISTOLS” z Penélope Cruz i Salmą Hayek. Teraz postanowili wypłynąć na głębsze wody i zmierzyć się z piratami.

Fabuła piątej części „Piratów z Karaibów” wygląda dość prosto i sztampowo. Jack Sparrow ponownie wkurzył niewłaściwą osobę. W młodości ściągnął na siebie gniew Salazara, który teraz ma zamiar zabić wszystkich wilków morskich na świecie i pomścić wyrządzone mu krzywdy. W pościg za ulubionym piratem publiczności rusza wraz ze zgrają duchów.Sparrow przeżyje jeśli odnajdzie dawno zagubiony artefakt – trójząb Posejdona. Za jego sprawą może zyskać władzę na morzu i odesłać Salazara z powrotem do piekła. Czy mu się uda? Przekonamy się 26 maja, kiedy film wejdzie na polskie ekrany. Do tego czasu możemy snuć domysły i rozkoszować się najnowszym zwiastunem produkcji.

Zapowiada się, że będzie tak jak dotychczas. Sparrow wpadnie w kłopoty, z których wyjdzie z właściwym sobie humorem, a jego przeciwnik dostanie prztyczka w nos. A wszystko w fantastycznej otoczce, która chyba nigdy się nie znudzi.

Chętnie dołączymy się do abordażu. Już wydłubujemy sobie oczy, aby móc założyć opaskę, odcinamy nogi żeby zastąpić je drewnianymi i kupiliśmy papugę. Na razie tylko nas wkurza bo powtarza nasze głupie teksty.Dodał(a): Rafał Szyszka Wtorek 07.03.2017