Najlepszy widok z 'biura' na świecie

Kiedy jest w pracy, może podziwiać piękne widoki z okna. A dokładniej z kokpitu samolotu, bo Heijst jest pilotem, który na swoich fotografiach uwiecznia bardzo interesujące i naturalne efekty świetlne.

Christian van Heijst pochodzi z Danii i jest pilotem, którego pasją jest nie tylko latanie, ale również robienie zdjęć. Jeśli chodzi o fotografie najbardziej interesują go naturalne, piękne, zapierające dech w piersiach widoki, jakie może podziwiać w trakcie swojej pracy.

Już od dziecka wiedział, że chce być pilotem. To marzenie udało mu się spełnić, kiedy skończył 20 lat. Obecnie pracuje jako pierwszy oficer siadając za sterami między innymi Boeinga 747-8. Od dłuższego czasu fotografuje również to, co widzi z kokpitu.

Na fotografiach uwiecznia niedostępne zwykłym śmiertelnikom widoki. Najbardziej interesują go naturalne efekty świetlne, takie jak zorza polarna. W jego obiektywie nasza planeta wydaje się pełna magii, której jeszcze nie odkryliśmy. Ciężko byłoby nam ją dostrzec, skoro do redakcji promyki słońca rzadko dochodzą.
Dodał(a): Mateusz Olch / fot.:https://www.instagram.com/jpcvanheijst/ Wtorek 13.06.2017