Najlepsze momenty 'jarania trawki'

Zebrano najlepsze fragmenty z filmików, w których poproszono ludzi z różnych środowisk o zapalenie „trawki”. W ten sposób powstało najzabawniejsze wideo w historii kanału.
komp.jpg

Kanał WatchCut Video słynie z tego, że lubi zapraszać ludzi z zupełnie różnych środowisk i prosić ich o wspólne zapalenie „trawki”. Tym razem twórcy zabawnych filmików postanowili stworzyć kompilację najlepszych akcji znanych z ich dotychczasowych wideo.

Tradycyjnie najpierw goście odpowiadają czy kiedykolwiek palili marihuanę. Starszy mężczyzna mówi, że próbował miękkiego narkotyku raz w życiu. Pod jego wpływem leżał z kobietą na wodnym łóżku przez ponad 18 minut i słuchał ‘Rhapsody In Blue”.

Następnie przechodzimy do filmiku, w którym o wypalenie „trawki” zostali poproszeni ksiądz, rabin i ateista. Wszyscy otrzymali to samo pytanie, a mianowicie co ich religia mówi na temat marihuany. Pokazano jedynie wypowiedź katolickiego duchownego stwierdzającego, że pewnie niewielu chrześcijan korzysta z miękkiego narkotyku.

W dalszej części wszyscy zaciągają się marihuaną. Niektórzy kaszlą, inni stwierdzają, że będzie zabawnie, ale wszystkim podoba się nowe doświadczenie. Czują się zrelaksowani, albo jest im wszystko obojętne.

Byłym policjantom zadano pytanie o to, czy ludzie korzystają z marihuany, aby od czegoś uciec. Jeden mówi, że zdecydowanie tak. W słowo wcina mu się kolega po fachu. Według niego „uzależnieni od heroiny zaczynali od picia mleka”.

Po kolejnych zaciągnięciach marihuaną i chichotach przechodzimy do „gościa i jego babci”. Mężczyzna pyta swoją krewną, czy ta oglądała porno. Ona stwierdza, że oczywiście. I opowiada jak to jej sąsiad rozwieszał prześcieradło na ścianie i wyświetlał filmy dla dorosłych dla niej i swojej żony.

Na sam koniec wszyscy otrzymują pytanie, czy kiedykolwiek zapalą „trawkę” ponownie. Większość odpowiada, że jak najbardziej.

ZOBACZ GALERIĘ RZEŹB Z JOINTÓW
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: YouTube Wtorek 11.07.2017