Najgłośniejszy smartfon świata - Marshall London

Producent kultowych wzmacniaczy wkracza z wielkim hukiem na rynek smartfonów. Zapowiada, że urządzenie Marshall London będzie najlepszym pod kątem muzycznym sprzętem przenośnym na świecie.
marshall_London-otw.jpg

Marshall London ma być smartfonem audiofilskim, w którym dźwięk i muzyka będą odgrywały największą rolę. Do tej pory kultowa firma produkowała wzmacniacze, instrumenty, słuchawki, ale postanowili swoją technologię upchnąć w inteligentnych telefonach.

Przede wszystkim urządzenie dostanie specjalną kartę muzyczną z przetwornikami najwyższej jakości. Najczystsze dźwięki będą płynąć z dwóch frontowych, stereofonicznych głośników. Na górnej krawędzi sprzętu znajdą się dwa wyjścia audio, którymi można będzie sterować niezależnie. Każdy z podpiętych użytkowników może ustawić zaawansowany equalizer po swojemu, by wydobyć ulubione nuty. Basy mają podobno poruszać ziemię. Również u góry znajduje się przycisk „M”, który odpowiada za szybki dostęp do muzycznych playerów zainstalowanych na Androidowym telefonie.


Smartfon będzie miał ekran o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczość720p, czyli HD. Całym sprzętem steruje procesor Snapdragon 410 wspomagany przez 2 gigabajty RAMu. Pamięć wewnętrzna zmieści 16 gigabajtów danych, ale może być rozbudowana kartą microSD. Sporym plusem jest wymienna bateria o dużej pojemności – 2500 mAh. Urządzenie będzie miało dwa aparaty – główny o rozdzielczości 8 MP i przedni – 2 MP.

Styl londyńczyka od Marshalla jest genialny jak wygląd ich wzmacniaczy. Z tyłu obudowa ma fakturę jak kultowe piece. Boczny scroll do przewijania muzyki oraz górny przycisk „M” i dwa gniazda audio wymalowano na złoto. W połączeniu z głęboką czernią i białą obwódką ekranu rozczuli nawet zespół Behemoth.

Do zestawu dołączono słuchawki Marshall Mode, a smartfon będzie miał masę aplikacji niezbędnych do słuchania i tworzenia muzyki. Zamówienia na realizowane będą od sierpnia, a cena Marshall London to około 2200 złotych.Dodał(a): Xawery Temski Środa 22.07.2015