Najbardziej stylowe garnitury gwiazd na 44. FPFF w Gdyni

Firma Pako Lorente, producent luksusowej odzieży dla mężczyzn, został partnerem polsko-hollywoodzkiej produkcji „Dolina Bogów”, która zakwalifikowana się do głównego konkursu na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Stylizacje marki królowały też na czerwonym dywanie.

pako lorente.jpg

Stylizacje gwiazd podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

W filmie „Dolina Bogów”, którego oficjalną premierę zapowiedziano na początek przyszłego roku, w garniturach i koszulach Pako Lorente widzieliśmy m.in. Johna Malkovicha i Josha Harnetta. Marka zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą̨ najwyższej jakości odzieży docenianej przez współczesnych mężczyzn, została zaproszona do współpracy przy filmie z uwagi na jakość i dbałość o najmniejszy detal.

Walory marki dostrzegają też gwiazdy polskiego kina. Borys Szyc, który na 44.FPFF w Gdyni promował aż trzy filmy ze swoim udziałem, na większość wydarzeń organizowanych w ramach festiwalu, wybrał zestawy od Pako Lorente. Trzeba przyznać, że prezentował się bardzo dostojnie podczas gali otwarcia, na premierze filmu „Dolina Bogów”, podczas imprezy TVN oraz na oficjalnym pokazie filmu „Piłsudski”, w którym zagrał rolę tytułowego bohatera. Aleksandar Milicevic, grający rolę wysoko postawionego oficera SS w filmie „Czarny Mercedes”, pojawił się w  stylizacjach marki na czerwonym dywanie aż dwa razy. Podobnie Philippe Tłokiński, który przyleciał do Gdyni ze Szwecji promować film Władysława Pasikowskiego „Kurier”, w którym wcielił się w postać Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

W stylizacjach Pako Lorente można było zobaczyć również Rafała Zawieruchę, którego oglądać można wciąż w kinach w najnowszej produkcji Quentina Tarantino. Większość wybranych przez aktorów outfitów dopełniały buty z najnowszej kolekcji marki Kazar, która również jest partnerem filmu „Dolina Bogów”.

Fot. AKPA / Jacek Kurnikowski


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 23.09.2019