Nagroda: podróż za milion dolarów

Kto z nas nie marzył o podróży dookoła świata? Kto z nas nie zadał sobie wtedy pytania: skąd wziąć na to kasę? I w końcu kto z nas znalazł te pieniądze? Po krótkiej sondzie wśród znajomych z fejsa okazuje się, że nikt. A teraz nadarza się okazja – masz szansę wygrać przygodę życia wartą milion dolarów i trwającą okrągły rok, a do tego możesz zabrać osobę towarzyszącą.
podroz-milion-otw.jpg

Firmy LTI (Luxury Travel Intelligence) – organizuje ekskluzywne wakacje i VeryFirstTo.com – serwis internetowy informujący o luksusowych produktach, wymyśliły konkurs, w którym nagroda jest podróż dookoła świata warta milion amerykańskich dolarów. Żeby wziąć udział, musisz wypełnić formularz na tej stronie, w którym w maksymalnie 65 słowach przekonasz jury, że jesteś rozgarnięty, towarzyski, wykażesz się pasją do podróży i uznaniem wobec obcych kultur, jedzenia oraz uwielbieniem dobrej zabawy.


Jeśli Twoja historia wygra, wybierzesz się w niezapomnianą podróż, podczas której zwiedzisz m.in.: Wenecję, Wyspę Necker, Buenos Aires, Miami, Las Vegas, Malediwy, najlepsze kurorty narciarskie w Europie i miejsca, które znasz jedynie z programów National Geographic. Będziesz przemieszczać się najbardziej luksusowymi środkami transportu, mieszkać w ekskluzywnych hotelach, jadać najdroższe potrawy i bawić się w najmodniejszych miejscach świata.

podroz-milion-sr.jpg
Wygląda zbyt pięknie i doszukujesz się haczyków? Przy tak wartościowej nagrodzie nazwalibyśmy to raczej `warunkami`:
- wszystkie przygody musisz opisać, pod przykrywką, incognito,
- kieszonkowe na wydatki poza transportem, noclegami, wyżywieniem i rozrywką zapewniasz sobie sam. Ale zastanów się czy będziesz go potrzebować, mając do dyspozycji wszystko najwyższej jakości.
belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg
Nie jest to więc praca marzeń, ale podróż życia na pewno. Jeśli więc masz wolny rok w zanadrzu, przemyśl dokładnie swój `list motywacyjny`, i wyślij go do 30 kwietnia za pomocą linka w tekście powyżej. Nie ma za co, podziękowania wyślesz na pocztówkach.Dodał(a): gianni Piątek 21.03.2014