Nagroda dla "Wiedźmina 3" w Las Vegas

Wielki sukces polskiej produkcji studia CD Projekt RED i jego flagowego produktu – gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Na odbywających się w Las Vegas targach gier wideo i cyfrowej rozrywki, wspomniany tytuł zdobył największe uznanie wśród publiczności.
wiedzmin-3-otw.jpg

„Wiedźmin 3: Dziki Gon” podczas gali The Game Awards 2014, o prestiżu porównywalnym do gali rozdania Oscarów filmowych, otrzymał najważniejsze wyróżnienie dla twórców cyfrowej rozrywki. Laur za „najbardziej oczekiwaną grę 2015 roku” jest o tyle satysfakcjonujący, że przyznawany jest przez użytkowników. Ci, głosując przez facebooka lub twittera, dawali wyraz swojej niecierpliwości wobec premiery konkretnych tytułów.



Konkurencja była bardzo duża. „Wiedźmin” stanął w szranki z takimi tytułami jak: „Batman: Arkham Knight”, "Uncharted 4: The Thief’s End", "Evolve" i „Bloodborne" – taka właśnie była kolejność po głosowaniu. Najlepszą grą roku 2014 podczas gali The Game Awards, według jury, został „Dragon Age: Inkwizycja”.


„Wiedźmin 3: Dziki Gon to kolejna część przygód Geralta – człowieka, który para się oczyszczaniem świata z potworów i demonów. Gra będzie miała kilka wątków głównych, ale możesz też wykonywać misje poboczne, które dadzą wiele funu i możliwości sprawdzenia się i przetrenowania swoich umiejętności. Co ciekawe, w tej części będzie można kierować nie tylko Geraltem. Szczegółów dowiemy się po premierze tytułu, która odbędzie się 24 lutego 2015 roku na platformach PC, PS4, XBOX ONE.



W 2011 roku, wizytujący Polskę prezydent USA - Barrack Obama – dostał w prezencie edycję kolekcjonerską „Wiedźmin 2: Zabójcy królów”.







Dodał(a): gianni Poniedziałek 08.12.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Merlinka (2014-12-09 00:36:36)
Super, że nasz polski Wiedźmin jest doceniany !:D i do przeczytania polecam każdemu :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)