Nadchodzi „Stranger Things 4”. Zobacz zwiastun

Netflix pokazał zwiastun 4. sezonu „ Stranger Things”. Zapowiedział też, że przewiduje wieloletnią współpracę z braćmi Duffer, którzy stworzyli kultowy serial.
st

Zwiastun kolejnego sezonu słynnej produkcji Netfliksa nie zdradza zbyt wiele szczegółów fabuły. Jedynym elementem, który może naprowadzać na jakikolwiek zarys akcji jest zdanie pojawiające się w zapowiedzi – „Nie jesteśmy już w Hawkins”.Oznaczałoby to, że – zgodnie z zapowiedziami twórców – akcja serialu wykroczy poza miasteczko. Wnioskując z klimatu teasera, można przypuszczać, że na ekranach znów zobaczymy mroczny i tajemniczy klimat. Jak będzie wyglądało to w praktyce? Na to trzeba będzie poczekać do premiery 4. sezonu, której data wciąż pozostaje nieznana. Nie wiadomo też, ile odcinków będzie liczyła kolejna seria.

„Stranger Things” zadebiutował na Netflixie w 2016 roku i zdobył uznanie widzów i krytyków. Pierwszy odcinek poprzedniego sezonu był najchętniej oglądaną nowością na platformie a zarobki młodych odtwórców głównych ról wzrosły niemalże dziesięciokrotnie. 

Sonda

Czy czekasz na 4. sezon "Stranger Things"?


ZOBACZ TAKŻE: RAMBO OSTATNIA KREW Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Wtorek 01.10.2019