Na torrentach od teraz legalnie

Zakładka umożliwiająca legalny zakup gier - takiej aktualizacji doczekała się jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji-klientów sieci Torrent.
1.jpg

Firma BitTorrent najwyraźniej wierzy, że osoby pobierające gry przez ich aplikacje, po jakimś czasie decydują się na zakup danych pozycji w wersji oryginalnej. Jeden z programów otrzymał wyjątkową aktualizację. Teraz za pośrednictwem uTorrenta, w specjalnej zakładce można legalnie nabyć tytuły na systemy Windows, Linux i MacOS.

Po zakupie gry w aplikacji otrzymuje się specjalny klucz, który trzeba powiązać ze swoim kontem na Steamie. Następnie można pobrać pozycję w tej platformie
. Jak na razie oferta sklepu uTorrent nie jest powalająca, a ogranicza się do niezależnych produkcji. Jednakże lista dostępnych legalnie tytułów wciąż się powiększa.

Sami twórcy programu niezbyt chwalą się aktualizacją. Informacje o niej można znaleźć jedynie w dzienniku zmian aplikacji. Jest to kolejny sposób firmy BitTorrent na pozyskanie dodatkowych funduszy. W 2011 roku wprowadzono płatną wersję uTorrenta, a w darmowej zaczęły pojawiać się reklamy.

Niedługo uTorrent przejdzie o wiele większy lifting. Twórcy zapowiadają serię poważnych zmian. Aplikacja będzie działać w przeglądarce i wprowadzony zostanie nowy interfejs użytkownika.

ZOBACZ GALERIĘ SEKSOWNEJ HAKERKI

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: uTorrent Wtorek 04.07.2017