Na stojaka

Nie przejmuj się, gdy za jakiś czas zobaczysz ustawione w rządku panie, oddające mocz na drzewa. Zanim wyzwiesz je od transseksualistów, poczekaj, by zobaczyć, czy nie wyrzucają na koniec różowego kartonika.
stand-up-pee-otw.jpg

Wszyscy znamy tę sytuację z klubu, festiwalu, imprezy masowej – kolejki do toalet. I podczas gdy faceci mogą oddać mocz gdziekolwiek – z racji wygody – kobiety muszą czekać w niekończących się kolejkach, przestępując z nogi na nogę lub wpychając się do męskiego wychodka, poruszając nasze rycerskie sumienia. Ale jedyne co się ruszało to ścianki pęcherza, na które nacisk można porównać do dmuchania balonika turbosprężarką.

Sarah Grossman miała dość sytuacji, w której nie może, jak jej koledzy, załatwić potrzeby fizjologicznej gdziekolwiek by chciała. Kwestia czystości toalet publicznych to druga sprawa, która utrudnia paniom opróżnienie zbiorników pod kolejne drinki. Wymyśliła stożek, a właściwie lejek – w tych okolicznościach to bardziej adekwatne określenie.

stand-up-pee.jpg
Stand Up” to tekturka w kształcie trójkąta w kolorze różu. Jest jednorazowa i mieści się do nawet najmniejszej i najbardziej zabałaganionej damskiej torebki. Pomysł nie jest oryginalny, ale Sara postawiła na kobiecy design i na akcje społeczne propagujące ten sposób oddawania moczu przez kobiety. Zestaw sześciu lejków kosztuje 6 dolarów, pakiet festiwalowy (18 stożków) 16 dolarów, a opcja Superwoman (36 kartoników) 30 dolarów.

Jednak przed zaproszeniem dziewczyny oddającej mocz na stojąco, upewnij się, że nie jest przebierańcem.Dodał(a): carlo Sobota 23.08.2014