Tajemnicza wyspa vs Ścigana

Jeśli do tej pory nie chciało ci się ruszyć do kina z powodu siarczystych mrozów, mamy dobre wieści: temperatura idzie w górę więc w ten weekend spokojnie możesz wybrać się na film.

kinoART.jpg

 Z cyklu Weekendowy Seans Kinowy:

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Ścigana
reż. Steven Soderbergh, USA

Jeśli lubisz niebezpieczne kobiety, na pewno spodoba ci się Gina Carano, która wciela się w postać głównej bohaterki – Mallory. Na co dzień Gina jest przede wszystkim zawodniczką boksu tajskiego i MMA, dlatego doskonale wie jak i gdzie skutecznie przyłożyć. W „Ściganej” daje popis swoim umiejętnościom i dosłownie nokautuje kolejnych przeciwników. A ma ich sporo, bowiem ktoś postanowił się jej pozbyć. Akcja, walki i niepokorna, wkurzona laska – można się podniecać do woli! Raz, dwa, do kina! Weekend pod znakiem rozróby czas zacząć!

Podróż na Tajemniczą Wyspę
reż. Brad Peyton, USA

Kontynuacja "Podróży do wnętrza Ziemi" z 2008 roku to lekki chillout w sam raz na niedzielne popołudnie. Co prawda film przewidziany jest dla widzów od 7 roku życia, więc nie spodziewaj się zawiłego scenariusza i refleksyjnego zakończenia. Po prostu egzotyczna przygoda i grupka przyjaciół, czyli zabawna komedia w 3D. Jeśli przybalujesz w sobotę, na kaca idealna!


Dodał(a): Jagoda Piątek 24.02.2012