Przetrwanie vs Nietykalni

Jeśli zastanawiasz się na jaki film warto wybrać się w tym tygodniu, sprawa jest prosta: „Przetrwanie” i „Nietykalni” – dwie pozycje, po których nie wyjdziesz z kina z poczuciem zmarnowanych pieniędzy i straty czasu

przetrwanie.PNG

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Przetrwanie
reż.: Joe Carnahan


Na totalnym odludziu, gdzieś na Alasce rozbija się samolot. Wynik: 117 trupów i 8 ocalałych. Tych, którzy przeżyli katastrofę łączy jeden cel – przetrwać. Czy bohaterowie pozbawieni ciepłej odzieży i jedzenia przeżyją starcie z siłami natury i agresywnymi wilkami? Czy w pierwszej minucie po rozbiciu samolotu padną strzały? I kto nie postawi krzyża pod pałacem prezydenckim? Na te pytania poznasz odpowiedź jeśli wybierzesz się do kina!

Nietykalni
reż.: Olivier Nakache, Eric Toledano


Drugą propozycją jest oparty na faktach komedio-dramat, którym zachwyciła się niemalże cała Francja. Sparaliżowanym, nadzianym dziadkiem, opiekuje się chłopak, który dopiero co wyszedł z więzienia. Historia może wydawać się tania i ckliwa, jednak taka z całą pewnością nie jest. Film jest doskonałym przykładem na to, że da się zrobić naprawdę śmieszną komedię bez głupawych żartów, odchodów i sztucznych penisów. Szczerze polecamy.


Dodał(a): Jagoda Piątek 13.04.2012