Na co one lecą?

Chcesz poderwać laseczkę, ale ona nie jest tobą kompletnie zainteresowana? Powiedz tudzież okłam ją kim jesteś. Efekt murowany!
podryw


Masz półtora metra wzrostu, zęby jak w wojsku, – czyli co drugi wystąp i włosy w nosie - nie szkodzi! W dzisiejszych czasach laseczki patrzą nie na wygląd a pozycję społeczną. Chcesz ją zdobyć powiedz jej, że jesteś lekarzem, architektem bądź dziennikarzem.

Na czele listy otwierającej powodzenie u kobiet stoją nie mundurowi a lekarze. Nie wiemy czy to z troski o zdrowie czy z powodu wypchanego portfela…  Powiedz jej, że jesteś lekarzem, zbadaj ją od tyłu i przodu, z góry i z dołu i zrób jej solidny zastrzyk!

Drugie miejsce w tej hierarchii zajmują architekci. Idąc tokiem myślenia kobiet chodzi  o to, że ci wybudują im domy… No cóż myślenie, nigdy nie było mocną stroną kobiet.

Na trzecim miejscu znajdujemy się my, czyli dziennikarze. Jeśli chcesz podziubać, powiedz jej, że znasz chłopaków z ckm.pl, weź numer i pośpiesznie nam go prześlij. My już będziemy wiedzieli, co z nim zrobić.

  źródło: Dziennik Wschodni


Dodał(a): Ostatni mohikanin Wtorek 23.10.2012