Na Barbórce PGNiG wystąpił striptizer przebrany za policjanta

A my się pytamy: dlaczego nie był przebrany za górnika?!
GazetaPolska_KaZb_20181018_pg_013.jpg

Choć oczywiście pytanie postawione we wstępie to tylko żart, to cała sytuacja żartem nie jest i wydarzyła się naprawdę w rzeszowskim oddziale spółki Państwowe Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Na imprezie organizowanej przez przedsiębiorstwo tuż po oficjalnych uroczystościach barbórkowych wystąpił striptizer w stroju policjanta.

Zgodnie z barbórkową tradycją zabawa dzieli się na część męską – zwaną Karczmą Piwną – oraz żeńską – Babski Comber. Erotyczny tancerz wystąpił właśnie na tej drugiej, co jednak nie spotkało się ze zbyt wielkim entuzjazmem zgromadzonych pań. Według relacji anonimowej osoby związanej z PGNiG, którą cytuje Onet, im bardziej striptizer się rozbierał, tym bardziej zniechęcał do siebie wszystkie kobiety.

Ostatecznie spółka potwierdza fakt wystąpienia na jej imprezie erotycznego tancerza. Nie wiadomo jednak, kto zlecił zrealizowanie tego pomysłu, tym bardziej że przedstawiciele PGNiG twierdzą, że była to sytuacja nieprzewidziana i niezgodna ze scenariuszem imprezy. Choć oczywiście można przypuszczać, że to nieprawda, bo zawodowi striptizerzy nie wpadają na dowolne przyjęcia ot tak, z przypadku, ani też spontanicznie nie postanawiają uraczyć wszystkich swoim występem.

I choć PGNiG „ubolewa” nad zaistniałą sytuacją, to jednak niesmak, zwłaszcza wśród górniczych związków zawodowych, pozostał.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Zbyszek Kaczmarek / Gazeta Polska / FORUM Poniedziałek 07.01.2019