Na bal z Kate Upton

Pewien amerykański student jest tak zakochany w supermodelce, że postanowił wpuścić kamery pod prysznic, by przykuć jej uwagę
kate upton randka


Jake Davidson jest tak zauroczony supermodelką Kate Upton, że nie wystarcza mu już tylko przeglądanie jej zdjęć. I to, cokolwiek przy nich robi... W każdym razie postanowił mieć blondwłosą boginię w bikini na własność, a przynajmniej na chwilę. Chłopak w swoim intymnym nagraniu proponuje Kate, by została jego partnerką na balu maturalnym.

Nieważne, że jest niższy od niej, wygląda jak typowy kujon, a twarz ma usianą czerwonymi wulkanami. Mają ze sobą wiele wspólnego, np. sport (który on zapewne ogląda, a ona uprawia) i Sports Illustrated – on ogląda, ona do tego magazynu pozuje. Ale to wszystko jest mało istotne. Jake przekonuje, że „wielkie momenty rodzą się z wielkich okazji”, a taka właśnie nadeszła. Dla niej! By sprawić, że życie tak słodkiego (bleh) faceta jak on, stanie się bardziej pełne.Nam wydaje się, że chodzi o grubszy zakład, a Jake zyska wielki szacun na swojej dzielnicy, jeśli Kate Upton zgodzi się na jego propozycję.

Tymczasem Kate Upton odpowiedziała Jake`owi! Dość dyplomatycznie, ale i obiecująco. Twierdzi, że musi poukładać swój grafik pod to, ale ma nadzieję, że to wyjdzie.

Zachęceni wizją spełnienia się marzenia Jake`a, zaczynamy własną serię zaproszeń na youtubie do największych polskich celebrytek! Z czasem rozszerzymy ekspansję na rynek europejski i światowy. Zapewne nastąpi to bardzo szybko po tym, jak dostaniemy kosza od wszystkich pięknych Słowianek...
Dodał(a): gianni Czwartek 21.03.2013