Muchorozwalacz za 1,7 mln zł

W końcu nie będziesz w nocy wstawał żeby pomachać koszulką za upierdliwą muchą lub komarem. Włączasz lampkę nocną, wyjmujesz tego gnata spod poduszki i łoisz solą w owady ile wlezie!
bug1.jpg
Ostatnio pisaliśmy o kuszy biurowej własnej konstrukcji, a teraz natknęliśmy się na coś jeszcze lepszego! Ile razy zasypiając słyszałeś denerwujące bzyczenie nad uchem i nerwowo odganiałeś się, by wystraszyć owada? W końcu i tak on przeczekał aż się zmęczysz i siadał Ci na twarzy lub kłuł w rękę. Dalej scenariusz wyglądał następująco: wstajesz żeby zapalić światło, chwytasz koszulkę i próbujesz ubić upierdliwca. Oczywiście nie udaje Ci się, spocony kładziesz się w nerwach, a latający intruz śmieje Ci się prosto w oczy siedząc nadal na Twoim nosie. teraz wszystko się zmieni!

bug2.jpg
Wszystko za sprawą wynalazku Bug-A-Salt. Ten wymysł artysty z Santa Monica w Kaliforni uratuje Cię tego lata i zostaniesz bohaterem swojej sypialni. Bohaterem i cynglem, wybijającym bezwzględnie niczym Billy Kid swoich przeciwników.


Lorenzo Maggiore poprosił internautów serwisie crowdfundingowego Indiegogo o 15 000 dolarów. Dostał 577 363 dolarów, czyli 1,7 mln złotych! Teraz sprzedaje Bug-A-Salt za 39,95 zielonych.

Dodał(a): carlo Wtorek 22.07.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kai94 (2014-07-26 15:45:20)
Ale ta cena to chyba jakiś żart ? Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)