Mortal Kombat w realu

Jak wyglądałyby wykończenia w Mortal Kombat, gdyby walki odbywały się w Realu? Danny i Michael postanowili przelać krew w Realu, by sprawdzić wirtualne sztuczki.
mortal-kombat-real.jpg

Większość młodych ludzi zadowala się grami wideo siedząc przed konsolami lub komputerami. Niektórzy z nich realizują swoją pasję do rzeczywistości, pojawiając się na zlotach i konwentach przebrani w stroje ulubionych bohaterów. Jednak ci bliźniacy przenoszą swoją fascynację na wyższy level.

Tym razem zabrali się za przenoszenie do reala gry Mortal Kombat. Skupili się na Fatalaties, czyli wykończeniach walk. Chłopaki pokłócili się o to, czy jest to możliwe w prawdziwym życiu. I zaczęli sobie to udowadniać…Danny i Michael Philippou chodzili do szkoły o profilu produkcji mediów i tam zachłysnęli się możliwościami tworzenia efektów specjalnych. Połączyli to z pasją do gier, filmów, seriali i wygłupów, dzięki czemu powstał ich kanał na YouTube RackaRacka.

22-letni australijscy bliźniacy z Adelaide zachwycili internautów swoim filmikiem, w którym Harry Potter mierzył się z Lukiem Skywalkerem. Zaczynali 1,5 roku temu, a już zbudowali olbrzymią liczbę fanów – subskrybuje ich 1,5 miliona osób. Stworzenie jednego wideo zajmuje im około tygodnia, ale produkcje żyją własnym życiem przez wiele miesięcy.

Dyskutuj z autorem na Twitterze


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 25.08.2015