Morella - męska parasolka

Niby wiosna, a za oknem jesień. Leje, leje i leje. Płaszcza przeciwdeszczowego ci proponować nie będziemy, bo idziemy o flaszkę, że będziesz wyglądał w nim komiczne, ale żebyś mokry nie chodził znaleźliśmy niezwykłą parasolkę, która nie tylko uchroni cię przed deszczem...
parasolka z uchwtyami

Zimno, wieje, no i leje jak z cebra, a ty jak zwykle na odchodne miałeś wymianę uprzejmości z tłustym szefem. Chcesz albo kubka kawy, albo kufel zimnego piwa. Problem w tym, że najbliższy lokal  w którym możesz je zamówić znajduje się szmat drogi, od miejsca w którym aktualnie się znajdujesz. Po drugiej stronie jest tylko mały osiedlowy spożywczak.

belka_zobacz-galerie.jpg

Doskonale! Biegniesz do niego kupujesz ulubione piwo, i wracasz do domu. Nagle zaczyna dzwonić ci telefon, a tobie brakuje rąk. W jednej ręce trzymasz parasol, w drugiej telefon, a co zrobić z kawą czy piwem, które przed chwilą zakupiłeś? Zamocować przy rękojeści parasolki!

Morella ma wbudowane uchwyty, w które wstawisz puszkę piwa czy kubek kawy. Mało tego! Uchwyty są na tyle inteligentne, że samoczynnie dostosowują kąt dzięki czemu  żadna kropla ci się nie wyleje. Będziesz suchy, niespragniony, w dodatku przez telefon umówisz się na wieczorny wypad na laski.

Chcesz ją mieć? Wyciągaj z portfela 50 zeta! Znajdziesz ją na kickstarterze.

Dodał(a): Johny Poniedziałek 17.03.2014