Modelka plus size na okładce Playboya

Magazyn „Playboy” po raz kolejny zaskakuje. Po transgenderowej modelce na jego okładce pojawi się teraz modelka plus size.

Już po raz kolejny po śmierci Hugh Hefnera „Playboy” wyłamuje się ze swojej własnej konwencji. Po raz pierwszy zrobił to, publikując okładkę, na której znalazła się transpłciowa francuska modelka, później – gdy opublikował sesję z dawnymi króliczkami kilkadziesiąt lat później.

Teraz magazyn postanowił udowodnić wszystkim swoim czytelnikom, że większe i bardziej bujne może być równie piękne co szczupłe i umieścił na okładce modelkę plus size Molly Constable. Dziewczyna ma 22 lata i według europejskiej miary nosi rozmiar 44-46 (12-14 USA), czyli mniej więcej taki, jak przeciętna Amerykanka. Molly ma też sporo większy biust niż większość modelek, które dotychczas pojawiły się na okładce magazynu, bo jego obwód wynosi aż 104 cm. Co więcej, Constable pojawi się w sesji zupełnie bez makijażu, by ukazać jej naturalne piękno i urok.

4 PLAYBOY BY @HEATHERHAZZAN @CALVY.CLICK @THISISCLAY

Post udostępniony przez Molly Constable (@mollyconstable)Sam Playboy nie kładzie natomiast nacisku na to, że Molly jest modelką plus size i wystąpi bez makijażu – chodzi o to, by przekazać czytelnikom, że waga i centymetr tapety na twarzy nie są wyznacznikami piękna. 

ZOBACZ TEŻ SESJĘ JOANNY PRZETAKIEWICZ DLA PLAYBOYA:
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/mollyconstable/ Środa 22.11.2017