Moda sportowa w CKM

Nikt nie zaprezentuje mody męskiej lepiej, niż twardy fighter MMA o przydomku „Gentleman”. Typowo sportowe stylizacje pokazuje Wojciech Orłowski – człowiek, który w 20 sekund rozgromił swojego rywala podczas ostatniej gali Nastula Cup.
ckm-06-moda.jpg

Wojciech Orłowski to 34-letni zawodnik MMA, specjalizujący się w grapplingu i zapasach. Fighter Nastula & Okniński Team właśnie rozbił w 20 sekund swojego rywala, którego na wpółżywego znoszono z ringu. Jednak jak się okazuje, mistrz sprawdza się również w innych dyscyplinach. W sesji modowej zachowywał się jak profesjonalny model. No i nikt nie jest bardziej wiarygodny w stylizacjach sportowych, niż człowiek od kilkudziesięciu lat parający się sportami walki.

„Gentleman” na co dzień stacjonuje w Hiszpanii, ale specjalnie przed galą Nastula Cup poświęcił nam trochę czasu, by pokazać, jak ubierają się prawdziwi wojownicy. Zobacz, w czym najlepiej wybrać się do siłowni, co idealnie nadaje się do joggingu i w czym zmęczyć się podczas street workoutu. Pełna sesja oraz wszystkie sportowe outfity znajdziesz w czerwcowym numerze CKM.

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 24.05.2016