Młoda fala - Luluka Astafiew

Przed tą dziewczyną kariera wielka jak postura Romana Giertycha!
Luluka Astafiew

 Wbijaj na fejsa, codzienna dawka adrenaliny

Ma zaledwie siedemnaście lat, a już zna ją niemalże cały internet. Śliczna brunetka bije rekordy popularności. Polska zobaczyła ją w teledysku - "Nie lubimy robić", gdzie w towarzystwie Borixona, Kajmana i Donatana pokazuje przeciętnemu Polakowi, jak w czasach kryzysu samemu zrobić masło. Niezwykle atrakcyjna nastolatka wystąpi we wszystkich teledyskach znakomitego projektu muzycznego Równonoc. Mamy nadzieję, że kolejne produkcje pokażą nam Lulukę w coraz to odważniejszych odsłonach pokazujących atuty jej urody.

Luxuria pochodzi z Gdyni, jej ojciec jest Niemcem, a matka Francuzką. Swoją karierę zaczęła od modelingu. Młody wiek i wymiary: 95 / 62 / 90 oraz wzrost 174 cm mogą sprawić, że będziemy oglądać ją nie tylko w teledyskach ale i na wybiegach.

Jej prawdziwe imię i nazwisko to Luluka Astafiew. Gdybyś chciał z nią poubijać masło, znajdziesz ją także jako Luxurię Astaroth - to jej artystyczny pseudonim. Mamy nadzieję, że po przekroczeniu magicznych 18 lat Luluka nabierze również ochoty do pozowania w odważniejszych sesjach dla naszego magazynu.O DZIEWCZYNIE NIEBAWEM MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ GŁOŚNO, NIE TYLKO MY JĄ ZAUWAŻYLIŚMY >> SPRAWDŹ TUTAJDodał(a): Ostatni mohikanin Środa 18.07.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
vojak_2 (2012-09-22 13:19:58)
Można słuchać "Saffron's curse" i oglądać te dziewczynę i jak ubija co ma. Zgłoś naruszenie
Krad (2012-07-19 00:54:09)
Na pewno ubije jakiś intratny interes w związku ze swa przyszłą karierą;) Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-07-18 22:29:39)
Potrafi dziewczę ubijać , oj potrafi Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)