Minigun z drewna

Już niedługo będziesz mógł mieć swojego miniguna i siać zniszczenie niczym Terminator! No prawie... Twój minigun będzie z drewna, a pluć będzie gumkami recepturkami
Rubber Band Machine Gun

Alex Shpetniy z uniwersytetu w Ługańsku na Ukrainie jest o krok od dostarczenia facetom zabawki marzeń z dzieciństwa. Pistolet na strzałki czy przylepce miał każdy, ale minigun był nieosiągalny w żadnym Peweksie, ani w dostawach od wujków zza granicy. Teraz możesz go zamówić, bo młody konstruktor na produkcję seryjną zebrał w serwisie Kickstarter 85 tysięcy dolarów, a potrzebował jedynie 5 tysięcy.

Rubber Band Machine Gun
Ukrainiec zaprojektował i wykonał około 20 prototypów Rubber Band Machine Gun (karabin maszynowy na gumki recepturki).  Jego wymiary to 86x20x28 cm, ale wagi Alex nie podaje. Oczywiście brzozowa sklejka, z której broń jest zrobiona, oraz specyficzna amunicja na pewno nie nadwyrężą Twoich rąk.Pojemność `magazynków` tego karabinu to 672 gumowe `naboje`. Naciąga się je na 16 luf, które kręcą się dzięki elektrycznemu silniczkowi, napędzanemu przez pięć baterii „paluszków”. I tu może pojawić się pytanie: ile zajmuje założenie 672 gumek na 16 luf? Można poradzić się prostytutki, ale szybciej odpowiada Alex – za 100 dolarów dostajesz karabin z uchwytem do ładowania, który wpakuje całą amunicję na sprzęt w kilka minut. Za wersję bez tego sprzętu zapłacisz 85 dolarów.

Rubber Band Machine Gun
Zważając na szybkostrzelność karabinu – 14 gumek na sekundę – doinwestuj w dźwignię ładującą żeby nikt Cię nie zaskoczył na polu walki! Dla wzbudzenia większego respektu podczas `wojny`, wybierz wersję z malowaniem moro i specjalną skrzynią, całość za 380 dolarów.

Rubber Band Machine Gun

belka_zobacz-polecana-galer.jpg


Dodał(a): hajtek Czwartek 09.01.2014