Mila Kunis w kwietniowym CKM

Już za dwa dni czyli 14 marca w kioskach będzie nowiuśki, świeżutki magazyn CKM. Musisz go mieć!
Ckm kwiecień 2013


Rusza nowy sezon Formuły 1, z tej okazji przygotowaliśmy koktajl faktów o tych zawodach. Przekonasz się, że wcale nie wiedziałeś o F1 wszystkiego, ba! wiedziałeś naprawdę niewiele.

Raport - ścianki wspinaczkowe. Wdrapywanie się po ściankach wspinaczkowych to hobby coraz bardziej popularne wśród pracowników i studentów. Uczy wytrwałości, odporności na stres i daje kopa pozytywnej adrenaliny. Można uprawiać ten sport bez względu na porę roku. Poznaj najlepsze w Polsce miejsca do jego uprawiania.

Gadżety - jak fotografować kobietę. Uroda kobiet niestety przemija, warto więc utrwalić ją. Zawodowy fotograf doradzi ci jak tego dokonać, używając twoich ulubionych gadżetów z funkcję robienia zdjęć.

Partnerstwo - areszt domowy, czyli 21 wad życia z kobietą. Walentynki i 8 marca minęły, pora więc powiedzieć to otwarcie: życie z kobietą bywa trudne, a nawet upiorne. Jeśli potrzebujesz argumentów, by wybrać życie singla, dajemy ci ich do ręki aż

Dodatek biegowy - wiosna za pasem, czas założyć biegówki i zacząć przygotowywać się do przebiegnięcia maratonu. Co, 42 kilometry to dla ciebie za dużo? Posłuchaj naszych rad, a może zmienisz zdanie! A jeśli biegania będzie ci mało, możesz zacząć z nami trening siłowy. Do tego stroje i buty dopasowane do sportowego stylu życia, który wiosną najlepszy czas zacząć.

Pictoriale: Ola Wróbel, bohaterka teledysku grupy Weekend, który obejrzało ponad 50 milionów ludzi, oraz Zosia Bielczuk, miss fanpejdżów, zwyciężczyni castingu fanek.

mila cmk.jpg

Dodał(a): ckm.pl Wtorek 12.03.2013