Mia Khalifa przejdzie operację, po tym jak hokejowy krążek przebił jej pierś

Jedne z najważniejszych piersi światowego show-biznesu dość mocno ucierpiały i teraz będą musiały przejść całkiem poważną operację.

Hokej to niebezpieczny sport i to nie tylko dla zawodników, ale, jak się okazuje, także dla kibiców. Boleśnie przekonała się o tym była gwiazda porno Mia Khalifa, która musi przejść operację rekonstrukcji implantu lewej piersi, po tym jak została uderzona krążkiem hokejowym w klatkę piersiową.

Sytuacja miała miejsce w maju podczas meczu Washington Capitals z Tampa Bay Lightning. Mia, jako zagorzała kibicka tych pierwszych, zajęła miejsce w pierwszym rzędzie trybun, tuż przy lodowisku. W pewnym momencie silnie uderzony krążek jakimś cudem przedostał się za ochronne szkło i zatrzymał dopiero na lewej piersi Khalify.

Rozerwany implant
Aktorka twierdzi, że krążek leciał z prędkością około 130 km/h i gdy tylko dostała nim w biust od razu poczuła, że jest coś nie tak. – Złapałam się za klatkę piersiową i nie chciałam puścić, bo czułam, że gdy tylko to zrobię, to wszędzie będzie krew – mówiła później w wywiadzie Mia. Nic takiego nie miało jednak miejsca, ale jej przeczucie się sprawdziło – lewa pierś rzeczywiście była lekko sflaczała po uderzeniu, które rozerwało implant.

Są jednak dobre wieści. Sztuczne cycki prawdopodobnie uratowały żebra Mii przed złamaniem, a sama aktorka zupełnie nie podłamuje się kontuzją. Tym bardziej, że pierś niedługo zostanie zoperowana, a ukochana drużyna aktorki wygrała mecz i niedługo później sięgnęła po Puchar Stanleya. I przynajmniej Mia wzięła sobie krążek na pamiątkę.

Życzymy zdrowia, bo takich piersi byłoby naprawdę szkoda!

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Wtorek 31.07.2018