Mężczyzna prowadzi w konkursie na twarz galerii. Pokonał 8 kobiet

Kiedy w konkursie na twarz galerii startuje 8 kobiet i jeden mężczyzna, werdykt wydaje się raczej przesądzony. Nikt jednak nie potrafi przewidzieć, co się wydarzy, kiedy internauci się wkurzą.

Krosno to liczące prawie 47 tys. mieszkańców miasto w województwie podkarpackim. Właściciele lokalnej galerii handlowej nie mogli się spodziewać, że ogłoszony przez nich konkurs rozsławi ich centrum handlowe na całą Polskę i pół internetu.

A wszystko to za sprawą pana Witka, który jako jedyny mężczyzna wziął udział w konkursie. Zasady zabawy były bardzo proste – wszyscy zainteresowani musieli stawić się na bezpłatnej sesji zdjęciowej obywającej się na terenie Galerii Krosno. Następnie zdjęcia zostały umieszczone na facebookowym profilu centrum handlowego, a zwycięzcą miał zostać uczestnik, który zbierze największą liczbę polubień. Oprócz splendoru i sławy, które gwarantował udział w konkursie, na laureata czeka profesjonalna sesja zdjęciowa i kontrakt reklamowy promujący centrum handlowe. 

Prawdopodobnie nikt nie usłyszałby o udziale sympatycznego Krośnianina w tym nietypowym konkursie piękności, gdyby na jego trop nie wpadł użytkownik serwisu Wykop.pl, który uznał, że mężczyźnie należy się wygrana. Udostępnił więc wpis zachęcający użytkowników do głosowania na jedynego faceta w konkursie, który – na tamta chwilę – miał zaledwie 30 głosów. To jednak wkrótce miało się zmienić.  
krosno.JPG

Obecnie zdjęcie pana Witka polubiło już ponad 30 tys. użytkowników. W związku z tym, że konkurs trwa do 28 listopada, wierzymy, że facet pokaże na co go stać i pójdzie na rekord.


Tymczasem przezorni internauci robią screeeny regulaminu konkursu, tak aby mieć pewność, że ich faworyt otrzyma nagrodę i zostanie twarzą galerii. Rzecznik prasowy z kolei zapewnia, że jeśli mężczyzna utrzyma przewagę nad pozostałymi kandydatkami, to może mieć pewność, że Galeria Krosno wywiąże się ze zobowiązań.ZOBACZ TAKŻE: KULTOWA RADZIECKA KRESKÓWKA POWRACADodał(a): Adam Barabasz / fot. Facebook, Wykop.pl Czwartek 21.11.2019