Czego kobiety zazdroszczą mężczyznom

Co takiego potrafi mężczyzna, czego nigdy nie zrobi żadna kobieta? Czy panowie rzeczywiście mają przewagę nad babami? Oto kilka rzeczy, których każda laska zazdrości swojemu facetowi
japART.jpg

SIKACIE NA STOJĄCO
A to jest mega praktyczne! Po pierwsze, nie macie problemu na łonie natury – ba! – możecie podlewać kwiatki albo wyżywać się artystycznie na murach, robiąc szlaczki. Po drugie, w toaletach publicznych nie tylko omija was gimnastyka nad deską klozetową, ale jesteście w stanie także połączyć przyjemne z pożytecznym i wykorzystać swój cenny mocz do... rozrywki. Na całym świecie bowiem, coraz bardziej popularne stają się pisuary służące za konsole do gier. Jak to działa? Wnętrze pisuaru wypełnione jest czujnikami, które rejestrują ruch i siłę twych świętych kropli, a ty widzisz ekran przed sobą i sterujesz swoim interesem tak, by trafić do celu. W tej dyscyplinie żadna kobieta nie ma szans.

JESTEŚCIE SILNI
Oczywiście są wyjątki od reguły, ale prawda jest taka, że statystyczna laska nie wniesie sobie do domu nowego mebla, albo czterdziesto dwu calowej plazmy. Niestety, trzeba przyznać otwarcie, że jesteśmy uzależnione od waszych silnych męskich ramion i bez nich nie jesteśmy w stanie egzystować. No dobra – NIE CHCEMY egzystować.

NIE MACIE OKRESU
Nie ma co się rozwodzić. Dziękujcie bogu, że nie rozumiecie tego problemu. 

NIE MUSICIE RODZIĆ
I nie chodzi tu nawet o sam akt wydania na świat potomka (choć darcie japy w bólach, przy dopingu położnej, na pewno do orgazmu nie doprowadza), ale przede wszystkim o jego konsekwencje. Ciało wielorybicy, cycki do kolan i rozstępy – to my musimy potem z tym wszystkim walczyć. Życie jest takie niesprawiedliwe!

NIE MACIE BAŁAGANU W TOREBCE
Więc szukanie telefonu, portfela i pozostałych stu pięćdziesięciu rzeczy nie zajmuje wam połowy dnia. Aha, i nie próbujcie nawet sugerować, że możemy zredukować ilość gratów, które ze sobą nosimy. Jak głoszą pradawni Majowie: "Wszystko, co jest w damskiej torebce, JEST potrzebne”.

NIE MACIE PROBLEMU W CO SIĘ UBRAĆ
I jak umalować. I czy ogolić dzisiaj nogi, czy zaczekać z tym do jutra. A niech was diabli! Mężczyzna wejdzie pod prysznic, wymyje czerep szamponem, tym samym szamponem wyszoruje całego siebie i już. Potem koszula – byle czysta, spodnie – byle czyste i skarpetki – też dobrze jakby były czyste. Ot, cała filozofia. A my? Szafa się nie domyka, ciuchy wygniecione, a i tak NIGDY NIE MAMY CO NA SIEBIE WŁOŻYĆ. No i jeszcze buty! Żeby pasowały do sukienki. I fryzury. I nastroju. 5 godzin w plecy.

POTRAFICIE WYMIENIĆ OPONĘ W SAMOCHODZIE
I wiecie, że kontrolka sygnalizująca zużycie oleju, to nie lampa Alladyna. Zapchany zlew to dla was żaden problem, a przepalona żarówka – żadne wyzwanie. Przybijanie gwoździ, formatowanie kompa, parkowanie tyłem… Pewne rzeczy, dla kobiet na zawsze pozostaną czarną magią…

Cóż… Jak widać zazdrościmy wam wielu rzeczy i czujemy, że w wielu kwestiach macie nad nami przewagę. Jest jednak jedna rzecz, która rekompensuje nam wszystko: wielokrotne orgazmy. Dla nich lepiej jest być kobietą. ;)


Dodał(a): Karolina Pękalska Piątek 16.12.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (24)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
vojak_2 (2012-02-20 07:42:14)
Ja bym chciał mieć cycki, takie z D i bym ich nigdy nie puszczał :) Zgłoś naruszenie
Krad (2012-01-04 01:46:09)
I faceci ten świat rozpierd... no bądźmy uczciwi, alechyba nie damy kobietom tej satysfakcji Zgłoś naruszenie
Prawdziwek1986 (2012-01-04 01:44:29)
bez faceta ten świat by nie istniał Zgłoś naruszenie
wiktorek06 (2012-01-03 20:21:31)
nikt nie kocha lepiej niż facet Zgłoś naruszenie
katrin (2011-12-22 22:28:23)
To żadna przewaga my też umiemy sikać na stojąco tylko po prostu nie wypada. Zgłoś naruszenie
perelka1332 (2011-12-22 10:15:13)
umiemy sikać na stojąco a one nie Zgłoś naruszenie
agzz (2011-12-22 03:29:06)
O tak..wielokrotnie w rozmowach z innymi kobietami, gdy ten temat jest poruszany, i powstaje zagadnienie 'co bys zrobila bedac facetem jeden dzien'? Zawsze jest jedna odpowiedz : Oszczalabym swoje imie na suficie i masturbowalabym sie cala noc. Podpisuje sie pod tym.:P Zgłoś naruszenie
dr Jones (2011-12-20 08:51:20)
Nie prawda , nie wszystko to moment , ale zdażaja sie wyjątki no cóż Zgłoś naruszenie
katrin (2011-12-18 22:34:27)
popieram zajzajer a do pana moment problem w tym że u was wszystko to moment Zgłoś naruszenie
Gordon29 (2011-12-18 21:51:49)
po prostu jesteśmy THE Best!! Zgłoś naruszenie
Komentarze (24)