Metallica w Polsce!

Legendarny zespół wystąpi podczas Sonisphere Festival w 2014 roku!
Metallica.jpg


Lubisz mocne, ostre granie? W takim razie 11 lipca musisz wbić się na Stadion Narodowy w Warszawie gdzie podczas festiwalu Sonisphere na scenie pojawi się kultowa amerykańska kapela! Muzycy dzisiaj potwierdzili, że zagrają w Polsce!                                                                      

Sonda

Najlepsza płyta zespołu:Jeśli zdecydujesz się kupić bilet przez sieć zostaniesz zaproszony do głosowania i zestawienia set listy utworów, które zespół wykona! Muzycy dają szansę na stworzenie  listy marzeń z całego dorobku zespołu! Będzie ona zawierać 17 kawałków. Głosowanie będziesz mógł śledzić na stronie metallica.com

Sprzedaż biletów rozpocznie się 6 grudnia.


Metallica to najpopularniejszy zespół metalowy świata! Założony w 1981 roku przez Larsa Ulricha i Jamesa Hetfielda zespół sprzedał aż 100 milionów płyt! Zagrał niezliczoną ilość koncertów.


Po pierwszym albumie Kill’ Em All muzycy zostali uznani za twórcę nowego stylu – thrash metalu! Trzeci krążek Masters of Puppets uznawany jest za najlepszy album w historii metalu! Był ostatnim z Cliffem Burtonem, który zginął w wypadku.


Wydany w 1991 roku album Metallica - powszechnie znany jako The Black Album jest najpopularniejszym krążkiem w historii zespołu. W samych Stanach Zjednoczonych rozszedł się w nakładzie ponad 22 milionów! W 2009 roku muzycy znaleźli się w Rock and Roll Hall of Fame.


Przed Metalliką za support podczas Sonisphere Festival 2014 robić będą : Slayer, Gojira, Mastodon i Ghost. Będzie się działo!


Dalej uważasz, że "Metallica skończyła się na Kill'Em All"?!Dodał(a): Ostatni Mohikanin Środa 04.12.2013