Mel Gibson wraca na ekran

Od czasu premiery filmu „Dorwać Gringo”, który do kin wszedł w 2013 roku, Mel Gibson nie zagrał żadnej znaczącej roli w żadnej produkcji (miał tylko małe rólki w „Niezniszczalnych 3” i w „Maczeta zabija”). W tym roku ma się to jednak zmienić. Mel Gibson powróci bowiem na srebrny ekran jako tytułowa postać w filmie „Krwawy ojciec”.
mel.jpg
„Krwawy ojciec” (ang. „Blood Father”) opowiada historię byłego więźnia, obecnie parającego się zawodem tatuażysty, który niespodziewanie spotyka swoją nieznaną dotąd córkę. Oczywiście jak nietrudno się domyślić, nie będzie to ckliwe spotkanie ojca i dziecka po latach, wobec czego nie spodziewajmy się, że nagle John Link (tytułowy „Krwawy ojciec”, w tej roli Mel Gibson) i Lydia (córka, w tej roli Erin Moriarty) padną sobie w ramiona.

Otóż fabuła polega mniej więcej na tym, że osiemnastoletnia Lydia wpadła w złe towarzystwo – jej chłopak jest narkotykowym bossem i wrabia ją w kradzież pieniędzy należących do kartelu. Dziewczyna oczywiście jest zmuszona do ucieczki, a jedyną osobą która może jej pomóc jest ojciec – Mel Gibson.Film ma mieć swoją premierę w sierpniu tego roku. Tymczasem jednak w internecie pojawił się zwiastun produkcji, który zapowiada całkiem niezłe kino sensacyjne. Pokazuje także, że Gibson, mimo upływu lat, wciąż jest w niezłej formie. Przekonajcie się sami.

Reżyseria: Jean-Francois Richet

Premiera
: 25 sierpnia 2016

Występują
: Mel Gibson, William H. Macy, Diego Luna, Erin Moriarty, Elisabeth Röhm oraz Michael Parks.

ZOBACZ TAKŻE:Dodał(a): Jakub Rusak Środa 06.04.2016