Mega aktywna Madonna

Królowa popu, gwiazda światowego formatu. Seksowna 50-tka, czy raczej wypalona gwiazdeczka? Jedni ja podziwiają, inni - jak Elton John, żywią do niej ogromną urazę. W ostatnim czasie wróciliśmy uwagę na kilka wstydliwych epizodów związanych z Madonną.

madonna.jpg
Brat mieszka pod mostem

Historia rodzinna bardzo długa i tak samo kontrowersyjna. Od wielu lat świat obiegają plotki na temat relacji piosenkarki z bratem, który boryka się z nałogami. Brat udziela wywiadów o braku pomocy z jej strony, natomiast gwiazda odcina się twierdząc, że krewny wielokrotnie odrzucał jej pomoc. Ciekawe, na jaką pomoc liczy, skoro siostra to sama Madonna...

Żylaste ciało
Gwiazda od wielu lat intensywnie uprawia sport. Ma świetną formę, którą zawdzięcza nie tylko aktywnościom fizycznym. Jednak, kiedy świat obiegły zdjęcia zasuszonej i pokrytej wielkimi żyłami Madonny… Jakoś się smutno zrobiło. Nie wiadomo właściwie czy śmieszno, czy straszno. Nie lubimy kobiet przypominających kulturystów. Zdecydowanie nie lubimy.

Zrujnuj Afrykę
Kolejny skandal ma ścisły związek z działalnością pseudo charytatywną artystki. W Malawi zdążyła nieźle narozrabiać. Z terenów rolniczych wysiedlono kilkaset  rodzin, aby zbudować szkołę dla dzieci. Rolnicy nie wrócili na swoje włości, szkoła nie powstała, bo piosenkarka wycofała się z inwestycji. Nie ładnie! Nie pozostaje nic innego, jak zaśpiewać "Co mieli psa..".

Pokaż cycki!
Piosenkarka jest znana także ze zdecydowanego wyrażania swojego światopoglądu w trakcie koncertów. W Rosji wystąpiła w obronie Pussy Riot (nawet wyeksponowała napis „PUSSY RIOT” na własnym ciele), na kolejnym koncercie opowiedziała historię postrzelonej muzułmanki i tym samym rozebrała się dla publiczności. Cycki pokazała, tylko znowu pojawia się wątpliwość, czy właściwie gra była warta świeczki.

No i oto pojawia się pytanie, czy Madonna jeszcze kręci? Seksbomba sprzed lat w tej chwili wydaje się lekko podupadać. Madonnę z lat młodości kochamy, szanujemy i podziwiamy - mimo wszystko. Jak długo pociągnie jeszcze jedna z największych ikon muzyki i z kim jeszcze zdąży pobaraszkować?

Dodał(a): Adrianna Miaskowska Piątek 10.05.2013