Maszynka do latte art'u

Po co się męczyć ze zwykłymi wzorkami na kawie, kiedy bez wysiłku, w bardzo prosty sposób można zrobić prawdziwe rzeźby w 3D!

Latte-Art-Maker1 (2).jpg

Kotki, króliczki, żabki, misiaczki, a nawet i męskie przyrodzenie, które w podstawówce rysowałeś w zeszytach kolegów - to wszystko możesz teraz samodzielnie utworzyć z mleka w kubku latte, jeśli masz do tego odpowiedni sprzęt. A co najlepsze - okazuje się, że będzie to o wiele prostsze niż rysowanie mlecznych wzorków na płasko, tak jak to czynią bariści.
Latte-Art-Maker1 (1).jpg
Trend trójwymiarowych motywów, tworzonych na filiżance z pianki mleka, oczywiście powstał w Japonii. Choć tamtejsi specjaliści od kawy potrafią utworzyć bajeczne rzeźby nawet za pomocą zwykłego dzbanka ze spienionym mlekiem, nie ma potrzeby, abyś męczył się w domu i próbował uskuteczniać podobne cuda w trybie "manualnym". Z pomocą przychodzi bowiem innowacyjna maszynka do robienia wzorków, 3D Latte Art Maker - Awa Taccino.

Produkt dostępny jest w kolorze białym lub brązowym i zasilają go baterie. Co do samej obsługi, wystarczy wlać do niego mleko, a sam zmiesza i stworzy odpowiednią piankę, którą bez problemu będziesz mógł rzeźbić, wszystko co tylko przyjdzie ci do głowy!

Źródło: www.japantrendshop.com/3d-latte-art-maker-awa-taccino-p-2614.html


Dodał(a): BJ, fot. 3D Latte Art Maker Poniedziałek 29.12.2014