Markowe alkohole najlepsze w prezencie

Nie masz pomysłu co dać komuś w prezencie? Nie masz czasu na poszukiwania w sieci i robi Ci się słabo na samą myśl o chodzeniu po sklepach? Albo po prostu zapomniałeś o urodzinach kumpla, czy imieninach wuja i szukasz czegoś w ostatniej chwili? Najlepszym prezentem będzie markowy alkohol.

markowe alkohole

Plusów wyboru takiego prezentu, jak sam doskonale wiesz,  jest sporo. Po pierwsze nie ma problemu z dostępnością takiego prezentu w sklepie. Poza tym, każdy facet lubi nacieszyć oko barkiem zapełnionym butelkami z porządnym alkoholem. Oczywiście istnieje niewielkie ryzyko, że nie trafisz w gust solenizanta, ale przecież w najgorszym wypadku może przekazać „flaszkę” komuś innemu. Poza tym, alkohol jak wszyscy wiemy jest prezentem uniwersalnym i mało kto miałby coś przeciwko poszczyceniu się kolekcją butelek dobrej marki. Jaki alkohol będzie najlepszym wyborem?

Przede wszystkim whiskey.

Przedstawicielem amerykańskiej gałęzi whiskey jest Jack Daniels. Alkohol ten produkowany jest w najstarszej destylarni w Stanach Zjednoczonych, a sposób jego przygotowania nie zmienił się od 1866 r.. Dla wymagających stworzono także wersję z wyższej półki o nazwie Jack Daniel`s Single Barrel, która zawiera alkohol pochodzący tylko z jednej beczki.

Przedstawicielem szkockiej gałęzi whiskey jest Johnnie Walker. Produkowany jest tylko w Szkocji od 1820 r. Wyróżnia się 5 wersji Johnniego Walkera:


  • Blue Label
  • Golden Label Centnary Blend
  • Greek Label
  • Black Label
  • Red Label

Z czego najbardziej ekskluzywną wersją jest Blue Label, a najpopularniejszą Red Label.


Dodał(a): Olga Wap Sobota 19.02.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dr Jones (2011-11-21 12:34:59)
Wild turkey i Jack Daniels Zgłoś naruszenie
CERBER (2011-10-17 22:22:08)
Olać te wszystkie Labely - Jack Daniels rządzi Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)