Marketing na marihuanie

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy wam o promocji nowego dokumentu o marihuanie, polegającej na wręczaniu darmowych próbek zioła przed kinem, a już kolejna ekipa postanowiła rozdawać darmową trawę. Tym razem próbkę będzie można dostać... w sklepie odzieżowym

shutterstock_154424837.jpg

Nowo powstała firma odzieżowa o wszystko sugerującej nazwie: "Hemp House Clothing", ruszyła z promocją swoich produktów. Każdy mieszkaniec Denver, który ukończył 21 lat i lubuje się w paleniu trawy, otrzyma przy zakupie ubrań darmową próbkę swojego przysmaku. Oczywiście gratisy będą dorzucane do zamówień powyżej minimalnej kwoty i tylko w sklepie stacjonarnym (przesyłki z ziołem są w Denver wciąż nielegalne), ale mimo to interesująca to akcja i na pewno nietypowa dla nas - obywateli kraju, w którym marihuana jest nielegalna nawet do celów medycznych.

Produkcja ubrań szytych specjalną nicią rozpocznie się w grudniu i prawdopodobnie gotowa kolekcja będzie gotowa w czasie okresu świątecznego – dla wielu zapewne będzie to doskonały prezent pod choinkę

W kinach rozdają próbki marihuany!

Nam póki co trudno wyobrazić sobie sytuację, w której uśmiechniętą pani Krysia w galerii handlowej do spodni i pary skarpet dorzuca nam jeszcze darmową trawę "od firmy".

Na stronie producentów "Hemp House Clothing" możemy natomiast przeczytać, że w cała akcja jest szyta na miarę: "Najpierw jakość potem ilość. Konopie są antybakteryjne, antypleśniowe i odporne na promienie UV. Dlatego spośród wszystkich innych możliwych włókien wybraliśmy właśnie konopie".

Ciekawe, czy przewóz takiej garderoby do krajów, w których marihuana jest nielegalna, będzie możliwy...


Dodał(a): BJ Czwartek 04.09.2014