Manchester United ma nowego sponsora

Marka Chivas została oficjalnym partnerem klubu.

united ckm.jpg

W blendzie siła

„Success is a blend” – wydaje się, że to stwierdzenie sprawdza się zarówno w życiu, w piłce nożnej, jak i w szkockiej whisky. Podobnie jak jeden z czołowych producentów szkockiej whisky, również Manchester United wciąż osiąga znakomite rezultaty na boisku poprzez wspólny wysiłek starannie wyselekcjonowanych piłkarzy. Jak się dowiadujemy, klub nawiązał z marką trzyletnią współpracę.

W trakcie sezonu marka Chivas, współpracując z klubem, będzie prezentować zalety udanych blendów, zachęcając kibiców, żeby byli dumni z własnego unikatowego połączenia cech, które czynią ich wyjątkowymi, jak również pokazując, że piłkarze osiągają największe sukcesy tylko wtedy, kiedy współpracują z resztą drużyny.

Chivas x Manchester United_SPEAKERS.jpg

Jean-Christophe Coutures, prezes zarządu ChivasBrothers: "Proces mieszania i łączenia najlepszych składników towarzyszy marce Chivas, odkąd James i John Chivas zapoczątkowali tę sztukę w XIX-wiecznej Szkocji. Dlatego Manchester United był dla nas naturalnym partnerem. Podzielamy przekonanie, że dzięki odpowiedniemu dobraniu komponentów można osiągnąć wspaniałe rezultaty – od doskonałej harmonii whisky słodowych i zbożowych, która cechuje naszą szkocką whisky, po stworzenie zwycięskiej drużyny z perfekcyjnego połączenia umiejętności zawodników na boisku. Cieszymy się, że będziemy mogli wykorzystać naszą markę do zaprezentowania ducha drużyny Manchester United i jej kibiców na całym świecie."

Richard Arnold, dyrektor zarządzający grupy Manchester United: „Historia klubu Manchester United opiera się na pracy zespołowej. Dlatego podzielamy przekonanie marki Chivas o zaletach płynących z łączenia różnorodności cech. Nasz sukces na boisku i poza nim pozwala nam dobierać najlepszy zespół ludzi, którzy pracują na międzynarodową renomę klubu. Każdy ma swoje wyjątkowe umiejętności, ale to sposób, w jaki poszczególne cechy się łączą, sprawia, że stanowimy zgraną drużynę. Cieszymy się, że Chivas został Partnerem klubu Manchester United i że będziemy mogli wspólnie dzielić się naszymi przekonaniami z naszymi kibicami."

Czy połączenie szkockiej marki i z angielskim futbolem się sprawdzi? Przekonamy się!

Chivas x Manchester United_BAR.jpg

Więcej na:

www.chivas.com

www.manutd.com


Dodał(a): Izabela Popko Piątek 10.08.2018