Mad Max: Fury Road [zwiastun]

Mad Max: Fury Road nadjeżdża! Znaliśmy datę światowej premiery tego filmu: 13 maja 2015. Teraz wiemy, że dni do niej będą nam się dłużyć, jak urlop w deszczowym Mrągowie. Dajemy sobie jednak uciąć… okładkę magazynu, jeżeli i Was nie zacznie ogarniać gorączka Mad Maxa, po zobaczeniu zwiastunu tej produkcji, który właśnie podbija Internet.
Mad Max: Fury Road zwiastun
Wszyscy opętani bakcylem motoryzacji faceci znają historię Mad Maxa, równie dobrze jak aktualne ceny paliw. Nowa aranżacja historii policjanta-mściciela, który rusza tropem gangu motocyklowego odpowiedzialnego za zamordowanie jego rodziny w epoce postnuklearnej na pewno spowoduje, że fani Mad Maxa przyjadę do kin nawet tramwajem, aby przekonać się, czy Tom Hardy sprostał roli, dzięki której Mel Gibson z Australii trafił do Hollywood.

madmax4.jpg
Reżyser filmu George Miller powiedział, że scenariusz nowego Mad Maxa to raczej bardzo długi komiks niż tradycyjny scenariusz filmowy, bowiem składa się z 7,5 tysiąca storyboardów z małą ilością dialogów. Małą próbkę tego komiksowego stylu możecie zobaczyć już teraz w epickim zwiastunie:
Dodał(a): CKM.PL/fot. mat. prasowe Poniedziałek 28.07.2014