Lustro weneckie w WC w barze

Po tym filmiku już zawsze z nieufnością będziesz patrzył na lustro wiszące w toalecie w knajpie. A tak szczerze, to ile razy sprawdzałeś, czy coś nie kryje się po drugiej stronie zwierciadła? Okazuje się, że to nie są fanaberie, tylko takie bary istnieją naprawdę.
lustro-toaleta.jpg

Tamale Rocks jest komikiem i była akurat na jednym ze spotkań komediowych w knajpie Cigars and Stripes w miejscowości Berwyn w stanie Illinois. W pewnym momencie musiała skoczyć do toalety i niby nic w tym dziwnego, ale wścibskość tym razem kazała jej sprawdzić lustro usytuowane naprzeciw muszli klozetowej.

Wisiało na drzwiach, więc Tamale chwyciła za klamkę. Ta przekręciła się i otworzyła przejście do tajemniczego pokoju. Poza wiadrami, mopami i papierem toaletowym nie było w tym pomieszczeniu nic nadzwyczajnego. Do momentu, kiedy dziewczyna skierowała kamerę na drzwi. Okazało się, że wisi na nich lustro, ale weneckie! Każda osoba przebywająca w schowku mogła podglądać panie siadające na toalecie.Właściciel knajpy, Ronnie Lottz, w rozmowie z jednym z serwisów internetowych stwierdził, że prędzej spali całą budę, aniżeli zdejmie lustro weneckie. Mówi, że wisi ono tam już 15 lat i jest jednym z elementów wystroju. Tłumaczy, że jego bar stylizowany jest na nawiedzony dom rozrywki i z tego znany jest w okolicy. Z kolei za zwierciadłem często ustawia kukłę potwora lub umarlaka i zapala światło, gdy panie siadają na muszli. Dodaje, że drzwi są zawsze otwarte i czasem wpuszczają tam dzieci, by zobaczyły jak kobiety sikają ze strachu…

Ronnie tłumaczy całą awanturę tym, że Tamale ma słabszy okres w swojej karierze i chce na siebie zwrócić uwagę viralowym filmikiem. Sam również liczy na wzrost zainteresowania i zaprasza na skrzydełka. Wkrótce będzie też oferował koszulki pamiątkowe z muszlą klozetową po drugiej stronie lustra weneckiego.

Dodał(a): Jan Rzeźnik Wtorek 28.04.2015