Lustro do ... selfie

Selfie, czyli fota "z rąsi” bije rekordy popularności. Nic dziwnego, że ludzie prześcigają się w pomysłach na biznes z nią związanych
selfie mirror


Chcesz żeby twoja selfie była jedyna w swoim rodzaju? Taka, którą wszyscy będą lajkować i dyskutować o niej przy wieczornym piwie? W takim razie selfie mirrror jest dla ciebie. To nie błąd, ani kawał po extenda pic, czyli swego rodzaju przedłużeniu „rąsi’ powstało lustro do idealnych samojebek.

Urządzenie wyposażone jest w procesor a także funkcję rozpoznawania twarzy. Dzięki niemu twoja selfie będzie idealnie wykadrowana a także ostra i odpowiednio oświetlona. Wystarczy, że w wyznaczonej odległości staniesz przed lustrem i przez dwie sekundy będziesz suszył zęby. We wnetrzu selfie mirror znajduje się Mac Mini, kamerka internetowa oraz oprogramowanie do rozpoznawania twarzy. Idealna selfie od razu trafi na twittera.

Firma iStrategy Labs na razie nie planuje komercyjnego wykorzystania urządzenia. Nad czym bardzo ubolewamy ... W końcu kto nie robił sobie po kryjomu zdjęcia przed lustrem?


SELFIE Mirror from iStrategyLabs on Vimeo.Dodał(a): Johny B. Środa 16.04.2014