Łukasz „Juras” Jurkowski zagra u Patryka Vegi?

Juras niedawno powrócił do ringu MMA, a teraz najprawdopodobniej rozpoczyna karierę aktorską. Wiele wskazuje na to, że Jurkowski wystąpi bowiem w najnowszym filmie Patryka Vegi.

Jakkolwiek nie uważalibyśmy niektórych filmów Patryka Vegi za dość słabe (tak, chodzi nam o „Botoks”), to jednak jedno trzeba mu przyznać – facet ma oko do wyławiania ciekawych aktorów i, co ważniejsze, nie boi się powierzać im ważnych ról. W końcu to właśnie reżyser „Pitbulla” wyciągnął z kapelusza takich ludzi, jak Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, czy Tomek Oświeciński. I każdy z nich okazał się strzałem w dziesiątkę. 

Teraz natomiast wiele wskazuje na to, że Vega dał szansę kolejnej osobie, która do tej pory nie miała nic wspólnego z aktorstwem – chodzi o Łukasza Jurkowskiego, zawodnika MMA. Juras (TUTAJ możecie przeczytać wywiad, którego udzielił dla CKM) po 6 latach przerwy zaliczył w maju 2017 udany powrót na ring, a teraz zapewne spróbuje swoich sił w nowej dziedzinie.

Jurkowski wrzucił bowiem na swojego Instagrama fotkę w towarzystwie Bogusława Lindy i trzech wyżej wspomnianych panów z podpisem „Filmy jakieś kręcą #kobietymafii #patrykvega”.  Na razie nie jest to oficjalna informacja, jednak znając Vegę możemy się spodziewać, że faktycznie ujrzymy Jurasa na ekranie.

Nowy film Vegi nosi tytuł „Kobiety mafii” i trafi do kin 23 lutego 2018 roku. TUTAJ możecie przeczytać o nim więcej oraz zobaczyć pierwszy plakat.

ZOBACZ TEŻ:

Gwiazda polskiego MMA i jedyny kibic Legia Warszawa, który spokojnie może zaparkować samochód pod stadionem w innym mieś...

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 16 sierpnia 2017


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Poniedziałek 30.10.2017