Lubisz robić selfie? Bądź cwaniakiem i przebij tego typa

Amerykański jutuber zrobił prawdopodobnie najlepsze selfie EVER. Zobacz co wykombinował Casey Neistat. Mistrzostwo świata!

Casey Neistat to amerykański jutuber. Jeśli o nim nie słyszałeś to najpierw małe wprowadzenie. Casey ma na Youtube ponad pięć milionów "subów". Najlepszy z Polaków, SA Wardęga, ma trzy i pół miliona. Pozornie niewielka różnica, ale okazuje się, że mimo wszystko Neistata od polskich jutuberów dzieli nie tylko przepaść ale wręcz Rów Mariański.

Dlaczego? Najpopularniejsi polscy jutuberzy najchętniej uprawiają intensywne pałowanie do kamery z okazji premier kolejnych gier wideo. Czasami przebiorą jakiegoś psa za pająka, a na co dzień po prostu kręcą bekowe filmiki dla gimbazy. A Casey? On jest z Ameryki, więc bierze śmigłowiec, kamerę 360 stopni i wali sobie takie selfie.

Monday morning selfie with my #gear360 also it's really really hard to hang on to a rope ladder with one hand while flying beneath a helicopter.

Opublikowany przez Casey Neistat na 4 październik 2016

Zdjęcie Caseya to panorama 360 stopni, kliknij w fotkę, a potem pokręć kursorem i porozglądaj się – zobaczysz jak wygląda Hollywood z lotu ptaka.

Powiesz, że przemawia przez nas zaścianek, że gadamy jak typowe przegrywy z piwnicy. Nic z tych rzeczy. Pewnych spraw nie przeskoczymy. Radom nigdy nie będzie Los Angeles. Dlatego Casey Neistat pozostanie sobą – i jeśli zechce to będzie się huśtał na drabince zwisając ze śmigłowca nad Los Angeles. A polscy jutuberzy nadal będą kręcić filmiki typu "Co mówi dresiarz".


Dodał(a): ACH Środa 05.10.2016