Lenovo szuka patentów na naukę

Wystartowała kampania “3 patenty z Lenovo”, w której marka zachęca do dzielenia się swoimi pomysłami na urozmaicenie codzienności w trzech kategoriach: nauka, sesja oraz aplikacja. Ambasadorami i jurorami akcji są youtuberzy: Matura to Bzdura, Martin Stankiewicz oraz Cyber Marian.
lenovoART.jpg
Ponoć potrzeba 10 000 godzin, by zostać mistrzem w każdej dziedzinie. A może jest droga na skróty? Może są sposoby, żeby nauczyć się czegoś szybciej? Lenovo wraz z grupą popularnych vlogerów postanowiło po raz kolejny poprosić o pomoc w szukaniu rozwiązań szytych na każdą miarę internautów. W pierwszej edycji konkursu, zgłoszono ponad 22 000 pomysłów! Tym razem jury poszukuje podpowiedzi jak efektywniej się uczyć – niezależnie czy jest to szydełkowanie, równania różniczkowe, czy gra na tamburynie. Ale wiedza to jedno – prezentowanie wiedzy drugie. Ile razy spalałeś się na egzaminie...? Dlatego osobną kategorię stanowią patenty na sesję/egzamin – jak się odstresować, jak stworzyć ściągę niezauważalną dla profesora, jak opanować materiał w jedną noc?

Trzecia kategoria to patenty na aplikację, która może zostać zainstalowana na urządzeniach Lenovo. Nie ma żadnych ograniczeń tematycznych. Ważne, żeby była unikalna i praktyczna. Najlepsze pomysły mają szansę na wdrożenie.

Propozycje patentów można zgłaszać poprzez stronę patentylenovo.pl W akcji do wygrania są  Lenovo Yoga 2 Pro oraz 2 x Lenovo Yoga Tablet ’10.

Kampania, którą dla marki Lenovo prowadzi agencja FFW Communication potrwa cztery tygodnie, zgłoszenia można przesyłać do 15 czerwca 2014 roku.

JURORZY:

"Matura to Bzdura" to program komedii kontrowersyjnej, który daje do myślenia długo po tym jak skończyłeś się śmiać. Zadając Polakom proste pytania np.: w którym roku odbyła się bitwa pod Grunwaldem? Czy Ziemia krąży wokół Słońca? Z czego robi się rodzynki? Udowadniamy bezsens matury, czyli uczenia się na pamięć aby tylko zdać.

"Martin Stankiewicz" Mistrz ulicznej sondy i poszukiwacz sucharów. Martin doskonale wie, jak swoich rozmówców wprawić w zakłopotanie. Bez jakiegokolwiek skrępowania zadaje najbardziej wstydliwe i intymne pytania. Mimo to nie da się go nie lubić. Ma w sobie tyle chłopięcego uroku, że zarówno interlokutorzy, jak i widzowie potrafią wiele mu wybaczyć. Równie popularne są jego cykle: „Powody” i „Sposoby”, w których Martin groteskowo opisuje otaczającą nas rzeczywistość.

"Cyber Marian" Autor najbardziej profesjonalnych i zapierających dech w piersiach produkcji
w Serwisie YouTube. Serca internautów zdobył serią "Amerykańskie trailery polskich filmów”
i "Ukryty polski MEGA MIX”. Niezwykle charakterystyczne dla Cyber Mariana jest jego poczucie humoru, pomysłowość i oryginalny wygląd. Jest uważamy za jednego z najsympatyczniejszych internetowych twórców.

Seria Lenovo Yoga została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika, działa w czterech trybach: Laptop, Tablet, Namiot oraz Podstawka w przypadku Lenovo Yoga 2 Pro oraz w trzech trybach: Trzymaj w dłoni, Połóż i Postaw,  w przypadku Lenovo Yoga Tablet 10. Dzięki tym trybom korzystanie z urządzeń jest proste i wygodne. Ergonomia i atrakcyjny wygląd to jednak nie wszystko, dlatego producent zatroszczył się także o potrzebną wytrzymałą baterię. Lenovo znalazło patent na serię Yoga i chce teraz pobudzić kreatywność internautów! www.patentylenovo.pl

Dodał(a): ckm.pl/studio111/ Poniedziałek 19.05.2014