Leeroy z "Ekipy z Cardiff" może trafić za kratki

Uczestnicy Ekipy z Cardiff, nowego reality show, nie dają o sobie zapomnieć nawet na chwilę. Leeroy James Reed został postawiony przed sądem za ciężkie pobicie.

LEEROY_www.jpg

Rzekomą ofiarą Leeroy’a jest Rebecca James, która oskarżyła celebrytę o miażdżenie głowy drzwiami samochodu. Do zdarzenia miało dojść w czerwcu tego roku. Obrońca Leeroy’a argumentuje zachowanie swojego klienta, jako akt samoobrony.

Sam oskarżony wszystkiemu zaprzecza i nie przyznaje się do winy. Nie wydaje się też, by cała sprawa zrobiła na nim jakiegokolwiek wrażenie. Na rozprawie Leeroy pojawił się w bluzie z kapturem i zwykłych trampkach. Po wpłaceniu kaucji został wypuszczony z aresztu. Następna rozprawa już 19 lipca.

Udział w programie Ekipa z Cardiff miał być dla uczestników przepustką do sławy i kariery. Marzeniem Leeroy’a od zawsze było zaistnienie w branży muzycznej. Obecnie przebywa w Australii, gdzie promuje debiutancki singiel. Całe zdarzenie może mu jednak bardzo zaszkodzić. Wyrok skazujący rzuci cień na jego karierę.

Emisja Ekipy z Cardiff w MTV: poniedziałek–czwartek, godz. 22:00

WIĘCEJ O "Ekipie z Cardiff" NA MTV.PL


Dodał(a): CKM.PL/MTV Wtorek 09.07.2013