Latająca deska na sprzedaż

Unosząca się parę centymetrów nad ziemią deska z „Powrotu do przyszłości 2” jest do kupienia na aukcji internetowej
deska powrót do przyszłości

fot.: hollywoodparts.com

Jeśli masz wyjątkowy sentyment do perypetii Marty`ego Mcfly`a i zawsze chciałeś być taki jak on, to jesteś już o krok od upodobnienia się do swojego idola. Zakup czerwonej kamizelki, jeansowej kurtki, spodni, koszuli w kratę i najków to betka. Gorzej może być z pojazdami, których młodzieniec używał w pamiętnej serii.

Na ebayu, czyli amerykańskim odpowiedniku rodzimego allegro, możesz kupić na aukcji latającą deskorolkę. Po przeczytaniu opisu aukcji entuzjazm nieco hamuje, gdyż okazuje się, że deska niestety jest kurczakiem wśród skrzydlatych, bo nie lata. Do tego sprzedawany na aukcji internetowej egzemplarz nie ma w swojej filmografii żadnych zaliczonych występów. Ten kawałek drewna był prototypem i wzorem dla modelu ujeżdżanego przez bandę Griffa Tannena w scenie pogoni za Martym.

Zbudowana jest z litego drewna, żywicy i kawałków metalu. Z tyłu ma dwie rakiety „napędzające”, od spodu dwa „magnetyczne” talerze, a także trzy zaczepy na linki holownicze, za którymi jechała łobuzerka z przeszłości. Sprzedawca lojalnie uprzedza, że decha ma parę rys i brakuje tylnej podkładki pod stopę. Jednak jak na 24-letni wehikuł, to niewielkie zniszczenia. Szykuj miejsce w bagażniku swego DeLoreana DMC-12 i kilkanaście tysięcy dolarów (w momencie pisania artykułu cena wynosiła 12 995 zielonych).


Klasyk wśród scen pościgowych:Dodał(a): gianni Wtorek 12.02.2013