Łap zbiega - wkręt

Yousef wprowadził się do nowego mieszkania. Mama doradzała mu żeby przywitał się z sąsiadami podejmując ich ciastkami. Może i `Józek` tak by zrobił, ale jego alter ego – fouseyTUBE, w którego zamienia się wieczorami. Ten postanowił rozegrać sprawę w inny sposób…
yousef-prank.jpg

Yousef Saleh Erakat, znany również jako fouseyTUBE, lubi wkręcać ludzi i często robi to po bandzie, nagrywa i wrzuca śmieszne filmy na youtube. Tak było i tym razem. Przeprowadzkę postanowił uczcić żartem na sąsiadach – osobliwy sposób powitania, ale bardzo charakterystyczny dla fouseya.

Ubrany w pomarańczowy kostium odgrywał rolę więźnia. A właściwie zbiega, bo był jeszcze drugi aktor – policjant, który szukał złoczyńcy rozpytując mieszkańców, czy nie widzieli podejrzanego typa. Po chwili wyskakiwał Yousef, a przerażeni sąsiedzi uciekali ile sił w nogach.

Wkręt tylko na początku wydawał się groźny, bo – jak zazwyczaj bywa – fousey zdradza się swoim charakterystycznym śmiechem, co go demaskuje. Choć z drugiej strony, można go wziąć za zbiega z zakładu psychiatrycznego.

W każdym razie sąsiedzi zapamiętają go do końca życia, nawet jeśli się za jakiś czas wyprowadzi. Najlepiej kojarzyć go będzie zapewne pan, który podczas ataku Yousefa schował się za swoją córką…


Dodał(a): carlo Piątek 08.08.2014