Lalka wypełniona kokainą

Jeśli twoje dzieci mają lalki, to koniecznie zajrzyj do środka. Może się okazać, że zabawka dla najmłodszych stanie się niezapomnianym przeżyciem dla dorosłych.
iStock-183406971.jpg

Mieszkanka stanu New Jersey zamówiła dla swojej córki lalkę, którą chciała jej podarować jako prezent świąteczny. Prezent jednak nie wzbudził entuzjazmu dziewczynki. Trudno się temu dziwić, bo lalka miała zielone włosy, wyłupiaste oczy i łuszczącą się skórę.

Zaradna rodzicielka postanowiła jednak, że wydane pieniądze nie pójdą na marne i ufarbowała lalce włosy. W związku z tym, że uzyskany efekt nie zadowolił matki ani córki, kobieta zaczęła szukać firmy, która specjalizuje się w renowacji zabawek.

W związku z tym, że w Stanach Zjednoczonych funkcjonują wszystkie najdziwniejsze firmy świata, kobiecie szybko udało się zlokalizować szpital dla lalek (jesteście dalej z nami?) i oddała tam brzydką zabawkę. Po upływie kilku tygodni zadzwonił telefon, jednak nie był to personel szpitala, który informował o zgonie plastikowej pacjentki, tylko policja. Okazało się bowiem, że lalka jest wypełniona kokainą.

Ostatecznie kobiecie udało się udowodnić, że zabawkę kupiła przez internet. Brzydką lalkę wypełnioną koksem zatrzymała policja w celu ustalenia pochodzenia jej nietypowej zawartości.


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock Piątek 03.01.2020