Kurs dla cyberprzestępców

Za niecałe 4 tys. zł i w ciągu 6 tygodni organizatorzy kursu, nauczą chętnych jak skutecznie naciągać ludzi w internecie. Oszuści stają się coraz bardziej wyrafinowani i śmiali.

hak.jpg


W internecie można znaleźć wszystko, od zdjęć kotów i selfie seksownych lasek, po kursy dla sieciowych naciągaczy. Tak jest. Chętni mogą wziąć udział w specjalnym szkoleniu dla cyberprzestępców i to za niezbyt wygórowaną cenę. Już za niecałe 3,5 tys. zł, czyli nawet mniej niż za semestr na niektórych uczelniach prywatnych, można odmienić swoje życie i zejść na złą drogę.

Zapłatę za kurs dla cyberprzestępcy należy uiścić w kryptowalucie takiej jak na przykład BitCoin. W cenie zawarty jest koszt materiałów dla „studentów”. W ramach szkolenia chętni uczęszczają na 20 wykładów, prowadzonych przez pięciu nauczycieli. Przyszłych hakerów, „profesorowie” nauczą między innymi sposobów na wymuszanie płatności PayPalem, czy jak wykorzystywać luki w Androidzie. Oprócz wiedzy, uczestnicy otrzymają kontakty do innych oszustów.

Nowe 6-tygodniowe kursy startują co pół roku, a grupa może maksymalnie składać się z 15 osób. Szkolenie pod nazwą WWH reklamowane jest na stronach powiązanych z przestępczością i odbywa się na terenie Rosji oraz w tamtejszym języku.

Według organizatorów kursu, absolwenci nauczą się jak oszukiwać osoby, tak aby zarabiać w ten niegodziwy sposób równowartość 10 tys. zł miesięcznie, przy poświęcaniu na pracę zaledwie 12 godzin tygodniowo. Pamiętajmy jednak, że zbrodnia nie popłaca, nawet jeśli jednorazowe wynagrodzenie wydaje się kuszące.

Ciekawi nas, czy któreś z zajęć prowadzi ta NAJSEKSOWNIEJSZA HAKERKA ŚWIATA:Dodał(a): Paweł Zieleń Piątek 21.07.2017