Kup sobie „Przyjaciół”. Aukcja gadżetów z serialu

Amerykański sitcom przyjaciele to klasyka, na której wychowało się prawie całe pokolenie. Teraz przedmioty z kultowego serialu można zdobyć na aukcji.
przyjaciele.jpg

Nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem „Przyjaciół”, to z pewnością znasz kogoś, kto z pamięci potrafi odtworzyć wszystkie gagi znane z serialu. Dlatego wyostrz czujność i szykuj portfel, ponieważ już wkrótce gadżety z popularnej komedii będziesz mógł zdobyć podczas licytacji.

Pod młotek trafi ponad 100 autoryzowanych reprodukcji. W katalogu aukcji można znaleźć takie perełki jak słynna kanapa z kawiarni Central Perk, elementy wyposażenia mieszkania, zaproszenie na ślub Moniki i Chandlera oraz kostiumy głównych bohaterów. Cennik otwiera zawrotna kwota 1000 dolarów, czyli ponad 3800 złotych. Organizatorzy liczą, że najdroższe przedmioty zostaną sprzedane za sumę przekraczająca 50 tys. złotych.

Aukcja rozpoczyna się 3 grudnia i potrwa dwa tygodnie. Wszystkie przedmioty można obejrzeć tutaj. Dochód zostanie przeznaczona na cele dobroczynne.


Pierwszy odcinek „Przyjaciół” został wyemitowany w 1994 i towarzyszył widzom przez 10 lat. Pomimo upływu 15 lat od finałowego odcinka serial cieszy się olbrzymia popularnością, czego najlepszym dowodem jest instagramowy debiut Jennifer Aniston. Serialowa Rachel w kilka godzin uzbierała prawie 8 mln obserwujących, co doprowadziło do awarii serwisu.

Sonda

Czy oglądałeś "Przyjaciół"?

ZOBACZ TAKŻE: C64 - LEGENDARNY KOMPUTER POWRACA
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Warner Bros Poniedziałek 25.11.2019