Kto zabił Pablo Escobara?

Nie zna kolumbijskiej mafii, kto nie oglądał pierwszego sezonu „Narcos”. A kto oglądał, ten wie, że ta produkcja działa jak narkotyk i wciąga bezkompromisowo każdego miłośnika dobrych seriali. Dla tych, którzy są na głodzie, mam dobrą wiadomość – od 2 września na Netflix pojawi się drugi sezon historii o Pablo Escobarze!
NARCOS_5.png
Serial „Narcos” jest oparty na prawdziwej historii jednego z największych bosów narkotykowych. W sposób realistyczny pokazuje drogą, jaką przeszedł Pablo Escobar od drobnego przemytnika do szefa kartelu. Doskonała obsada, świetny scenariusz, realia lat osiemdziesiątych – wszystko podane w doskonałym tempie, które nie spada ani na minutę. 

Narcos_S2_COFFIN_UK.png

Osobiście miałem problem z tym serialem taki, że obejrzałem go longiem a przez to odpadła mi randka z atrakcyjną dziewczyną z Pruszkowa, która mogłaby być może zostać moją żoną, no ale jak ma się Pruszków do Kartelu Medelin?!Historia o królach narkotykowych karteli późnych lat 80-tych, którym rząd i służby państwowe wypowiedziały wojnę. Policja, politycy, urzędnicy, wojsko i cywile - krwawym konfliktem objęta jest każda sfera życia, a jego głównym celem jest kontrola szlaków handlu kokainą, najbardziej dochodowego towaru na świecie. W drugim sezonie słynny narkotykowy boss, Pablo Escobar ucieka przed goniącymi go wysłannikami kolumbijskiego rządu. Nieustający pościg, aby położyć kres kryminalnym działaniom króla kokainy przybierze niesłychane rozmiary - szykuje się prawdziwa wojna.


Dodał(a): Roman Mocarz Czwartek 25.08.2016